​Kolejni górnicy z Pniówka opuszczają Centrum Leczenia Oparzeń

​Kolejni górnicy z Pniówka opuszczają Centrum Leczenia Oparzeń
[Głosów: 0   Average: 0/5]

​Kolejni górnicy z Pniówka opuszczają Centrum Leczenia OparzeńKolejni górnicy ranni po wybuchu metanu w kopalni Pniówek mają dziś opuścić Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach. Spośród siedmiu obecnych tam osób, we wtorek mają zostać wypisany kolejne dwie. W placówce pozostają najciężej ranni górnicy.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/slaskie/news-kolejni-gornicy-z-pniowka-opuszczaja-centrum-leczenia-oparze,nId,6015018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *