Dwuletnia dziewczynka wpadło do oczka wodnego w Karnkowie niedaleko Strzelina na Dolnym Śląsku. Ratownicy medyczni prowadzili reanimację. Dziecko śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zostało przetransportowane do szpitala we Wrocławiu.
źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/wroclaw/news-dwulatka-wpadla-do-oczka-wodnego,nId,6766919

