92-letnia sądeczanka straciła 15 tys. zł po wizycie kobiet, które przedstawiły się jako pracownice ZUS-u. Seniorka otworzyła im drzwi, bo uwierzyła, że chodzi o podwyżkę jej emerytury.
92-latka straciła oszczędności. Oszustki podawały się za pracownice ZUS

