Kolejni górnicy ranni po wybuchu metanu w kopalni Pniówek mają dziś opuścić Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach. Spośród siedmiu obecnych tam osób, we wtorek mają zostać wypisany kolejne dwie. W placówce pozostają najciężej ranni górnicy.
Kolejni górnicy z Pniówka opuszczają Centrum Leczenia Oparzeń

