Rzeszów po raz kolejny weźmie udział w międzynarodowej kampanii "Nazywam się Miliard/One Billion Rising". W ramach akcji swój sprzeciw wobec przemocy będzie można wyrazić tańcząc w Walentynki na Rynku.
”Nazywam się Miliard”. W Rzeszowie będą protestować przeciw przemocy

