Podjęli się tego wyzwania, bo w ten sposób chcą udowodnić, że nie ma rzeczy niemożliwych! Chodzi o trzech rowerzystów z powiatu krakowskiego i myślenickiego, którzy na rowerach jadą do Hiszpanii. Tej trudnej i wymagającej wyprawie, podczas której przejadą około 4 tysięcy kilometrów, będzie towarzyszyć zbiórka pieniędzy dla 7-letniego Frania Foremnego, u którego w zeszłym roku zdiagnozowano nowotwór złośliwy.
Na rowerach jadą do Hiszpanii. Chcą ratować życie 7-letniego Frania

