​Do przekopu jak na Bornholm. W czerwcu ruszą rejsy na Mierzeję Wiślaną

​Do przekopu jak na Bornholm. W czerwcu ruszą rejsy na Mierzeję Wiślaną
[Głosów: 0   Average: 0/5]

​Do przekopu jak na Bornholm. W czerwcu ruszą rejsy na Mierzeję Wiślaną17 czerwca ruszyć mają pierwsze, komercyjne, turystyczne rejsy na przekop Mierzei Wiślanej – dowiedział się reporter RMF FM. Połącznie z Gdyni do kapitanatu portu Nowy Świat obsługiwać będzie Żegluga Gdańska. Spółka uzyskała już wszystkie niezbędne zgody w tym celu.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/trojmiasto/news-do-przekopu-jak-na-bornholm-w-czerwcu-rusza-rejsy-na-mierzej,nId,6795764

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *