Pozostałe Rosjanie ukradli złoto Scytów – „nomadów z północy” By admin 11 maja, 2022 [Głosów: 0 Average: 0/5]Z Muzeum Krajoznawczego w Melitopolu, w obwodzie zaporoskim, okupujący to miasto Rosjanie ukradli eksponaty, w tym kolekcję złota Scytów – poinformowała Prokuratura Generalna Ukrainy. źródło: https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-rosjanie-ukradli-zloto-scytow-nomadow-z-polnocy,nId,6015628