Gubernatorzy czterech rosyjskich obwodów: tomskiego, kirowskiego, saratowskiego i Mari El podali się do dymisji. Z kolei szef obwodu riazańskiego ogłosił, że nie będzie kandydował na następną kadencję.
Fala odejść gubernatorów w Rosji. Kreml wymienia kadry

