Ogłoszono przetarg na budowę nowego Szpitala Onkologiczno-Pulmonologiczno-Hematologicznego

Ogłoszono przetarg na budowę nowego Szpitala Onkologiczno-Pulmonologiczno-Hematologicznego
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Ogłoszono przetarg na budowę nowego Szpitala Onkologiczno-Pulmonologiczno-HematologicznegoSamorząd województwa dolnośląskiego ogłosił kolejny przetarg na budowę nowego Szpitala Onkologiczno-Pulmonologiczno-Hematologicznego we Wrocławiu. Oferty można składać do 10 czerwca. W poprzednim postępowaniu wpłynęła jedna oferta na realizację tej inwestycji, dwukrotnie droższa niż zakładane koszty budowy.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/wroclaw/news-ogloszono-przetarg-na-budowe-nowego-szpitala-onkologiczno-pu,nId,6015074

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *