Pełczyńska-Nałęcz: Dziś wypłata z KPO. Skorzystają żłobki i szkoły

Pełczyńska-Nałęcz: Dziś wypłata z KPO. Skorzystają żłobki i szkoły
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Pełczyńska-Nałęcz: Dziś wypłata z KPO. Skorzystają żłobki i szkołyDziś wypłata pieniędzy z KPO – ogłosiła w mediach społecznościowych minister funduszy i polityki regionalnej Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz. Środki, o których mówi szefowa resortu, to jedynie niewielka część zawieszonych funduszy unijnych, ale Pełczyńska-Nałęcz zapowiada kolejne wypłaty.

źródło: https://www.rmf24.pl/polityka/news-pelczynska-nalecz-dzis-wyplata-z-kpo-skorzystaja-zlobki-i-sz,nId,7276950

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *