Czworaczki urodziły się w Lublinie. „Nie spodziewaliśmy się tylu dzieci”

Czworaczki urodziły się w Lublinie. „Nie spodziewaliśmy się tylu dzieci”
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Czworaczki urodziły się w Lublinie. "Nie spodziewaliśmy się tylu dzieci"Czworaczki przyszły na świat w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie. Julia, Alicja, Jakub i Nikodem urodzili się w 31. tygodniu ciąży. Noworodki ważyły po narodzinach od 1490 g do 1800 g. W domu czeka na nie ich dwuletnia siostra.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/lublin/news-czworaczki-urodzily-sie-w-lublinie-nie-spodziewalismy-sie-ty,nId,7275151

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *