Pijany 19-latek bez powodu uszkodził kilkanaście samochodów zaparkowanych na jednej z ulic w Białej Podlaskiej. Rysował karoserię, wybijał szyby. Policjanci zatrzymali go na gorącym uczynku.
źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/lublin/news-bez-powodu-uszkodzil-kilkanascie-samochodow,nId,7238055

