Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik odwołali się do Sądu Najwyższego w sprawie wygaszenia przez marszałka Sejmu Szymona Hołownię ich mandatów poselskich. Wnioski polityków PiS wpłynęły do Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych – taką informację przekazał w piątek PAP Maciej Brzózka z zespołu prasowego SN.
Kamiński i Wąsik odwołali się do SN. „Nie mamy zaufania do marszałka Sejmu”

