Pierwszy konkurs Turnieju Czterech Skoczni za nami. W niemieckim Oberstdorfie triumfował faworyt gospodarzy Andreas Wellinger. To niestety były kolejne słabe zawody w wykonaniu Polaków – najlepszy z Biało-Czerwonych był Kamil Stoch, który zajął 17. miejsce.
Turniej Czterech Skoczni: Andreas Wellinger najlepszy Oberstdorfie

