Kamiński i Wąsik odwołali się do Sądu Najwyższego ws. wygaszenia mandatów poselskich

Kamiński i Wąsik odwołali się do Sądu Najwyższego ws. wygaszenia mandatów poselskich
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Kamiński i Wąsik odwołali się do Sądu Najwyższego ws. wygaszenia mandatów poselskichMariusz Kamiński i Maciej Wąsik odwołali się do Sądu Najwyższego w sprawie wygaszenia przez marszałka Sejmu Szymona Hołownię ich mandatów poselskich. Wnioski polityków PiS wpłynęły do Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych – taką informację przekazał w piątek PAP Maciej Brzózka z zespołu prasowego SN.

źródło: https://www.rmf24.pl/polityka/news-kaminski-i-wasik-odwolali-sie-do-sadu-najwyzszego-ws-wygasze,nId,7238213

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *