Błaszczak krytykuje MON ws. obiektu, który wleciał do Polski. Jest odpowiedź

Błaszczak krytykuje MON ws. obiektu, który wleciał do Polski. Jest odpowiedź
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Błaszczak krytykuje MON ws. obiektu, który wleciał do Polski. Jest odpowiedźWymiana uszczypliwości na portalu X w związku z wydarzeniami, do których doszło dziś rano nad Lubelszczyzną. W przestrzeń powietrzną Polski od strony granicy z Ukrainą wleciał niezidentyfikowany obiekt powietrzny. Trwają jego poszukiwania. Całą sytuację skomentował były szef MON Mariusz Błaszczak. Na portalu X dopytywał, czy jego następca, Władysław Kosiniak-Kamysz ukrywa informacje o tym zdarzeniu przed opinią publiczną.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/lublin/news-blaszczak-krytykuje-mon-ws-obiektu-ktory-wlecial-do-polski-j,nId,7237961

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *