Wrocławska policja poinformowała o zakończeniu poszukiwania 14-latki. Po tym, jak wyszła z domu w połowie listopada, nie było z nią kontaktu. Nastolatka sama przyszła na komendę policji.
Zakończyły się poszukiwania 14-latki z Wrocławia. Sama przyszła na komendę

