Wjechał ciężarówką w barierkę pod Białym Domem. Usłyszał zarzuty

Wjechał ciężarówką w barierkę pod Białym Domem. Usłyszał zarzuty
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Wjechał ciężarówką w barierkę pod Białym Domem. Usłyszał zarzutyKierowca, który wjechał w poniedziałkową noc w barierkę w Parku Lafayette'a pod Białym Domem, usłyszał zarzuty m.in. grożenia zabiciem lub porwaniem prezydenta – podał dziennik "Washington Post". Zatrzymany to 19-letni Sai Varshith Kandula z Missouri, a w kierowanej przez jego ciężarówce znaleziono m.in. flagę III Rzeszy.

źródło: https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-wjechal-ciezarowka-w-barierke-pod-bialym-domem-uslyszal-zarz,nId,6796025

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *