Piłka ręczna: Mistrz Polski zagra z PSG o finał Ligi Mistrzów

Piłka ręczna: Mistrz Polski zagra z PSG o finał Ligi Mistrzów
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Piłka ręczna: Mistrz Polski zagra z PSG o finał Ligi MistrzówPSG będzie rywalem piłkarzy ręcznych Barlinek Industrii Kielce w półfinale Ligi Mistrzów. "Nie mamy się z czego cieszyć, ani nie mamy się z czego smucić" – tak losowanie podsumował zawodnik Industrii Arkadiusz Moryto. W drugim półfinale FC Barcelona zagra z niemieckim Magdeburgiem. Turniej finałowy Ligi Mistrzów w Kolonii zostanie rozgrany 17 i 18 czerwca.

źródło: https://www.rmf24.pl/sport/news-pilka-reczna-mistrz-polski-zagra-z-psg-o-final-ligi-mistrzow,nId,6795792

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *