"Dziś Porozumienie ma dla mnie cały czas twarz Jarosława Gowina, który sam nie wie co chce dalej robić" – powiedział gość Rozmowy w Południe Michał Kołodziejczak. Jak zaznaczył prezes AgroUnii, kończy współpracę z Porozumieniem, bo życie i praca dużo weryfikuje.
źródło: https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-koniec-sojuszu-agrounii-z-porozumieniem,nId,6795582

