Od środy do 8 czerwca Słowacja przywraca kontrole na wewnętrznych granicach lądowych: z Austrią, Czechami, Węgrami i z Polską oraz we wszystkich portach lotniczych. Podróżujący na Słowację Polacy muszą pamiętać o zabraniu ze sobą dokumentów – dowodu osobistego lub paszportu.
źródło: https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-slowacja-przywraca-kontrole-graniczne,nId,6795352

