Obywatelskie ujęcie kierowcy. Miał prawie 3 promile

Obywatelskie ujęcie kierowcy. Miał prawie 3 promile
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Obywatelskie ujęcie kierowcy. Miał prawie 3 promileObywatelskim ujęciem zakończyła się jazda 47-latka ulicami Koszalina. Kierujący samochodem osobowym miał poważne problemy z utrzymaniem się na jednym pasie ruchu. Mężczyzna miał 2,8 promila alkoholu w organizmie, grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/szczecin/news-obywatelskie-ujecie-kierowcy-mial-prawie-3-promile,nId,6793525

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *