Nowa winda z miejskiego programu rewitalizacji budynków

Nowa winda z miejskiego programu rewitalizacji budynków
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Nowa winda z miejskiego programu rewitalizacji budynkówW ramach warszawskiego programu budowy wind w ciągu czterech lat wybudowano 20 wind, a 22 kolejne są na liście. Program ma ułatwić funkcjonowanie osobom niepełnosprawnym, seniorom, a także rodzicom mieszkającym na wysokich piętrach w budynkach bez wind.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/warszawa/news-nowa-winda-z-miejskiego-programu-rewitalizacji-budynkow,nId,6793669

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *