Będzie park wzdłuż linii kolejowej na Służewcu. Ruszyły prace

Będzie park wzdłuż linii kolejowej na Służewcu. Ruszyły prace
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Będzie park wzdłuż linii kolejowej na Służewcu. Ruszyły praceNa terenie wzdłuż linii kolejowej na Służewcu powstaje park Suwak. Właśnie rozpoczęły się prace. Park ma być gotowy w przyszłym roku – poinformowała w poniedziałek rzecznik prasowy Zarząd Zieleni m.st. Warszaw Karolina Kwiecień-Łukaszewska.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/warszawa/news-bedzie-park-wzdluz-linii-kolejowej-na-sluzewcu-ruszyly-prace,nId,6793676

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *