Wspólna akcja Policji, TOPR i HZS pozwoliła na uratowanie 52 letniej kobiety, która samotnie wybrała się w Tatry. Istniało poważne ryzyko, że jej życie i zdrowie może być zagrożone. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.
Policjanci i ratownicy uratowali w Tatrach desperatkę

