Prigożyn znowu wściekły. Wagnerowcy odejdą, czy zostaną?

Prigożyn znowu wściekły. Wagnerowcy odejdą, czy zostaną?
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Prigożyn znowu wściekły. Wagnerowcy odejdą, czy zostaną?Wagnerowcom w Bachmucie rosyjski MON obiecał rzekomo "tyle sprzętu i amunicji, ile będą potrzebowali do zajęcia miasta". Nic z tego. Jewgienij Prigożyn wygłosił właśnie kolejną tyradę, w której poinformował, że sprzętu dla jego żołnierzy dalej nie ma, a Moskwa uzna jego wycofanie się spod Bachmutu za "zdradę ojczyzny".

źródło: https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-prigozyn-znowu-wsciekly-wagnerowcy-odejda-czy-zostana,nId,6766878

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *