Po ogłoszonej dziś przez posła Bogusława Sonika na antenie RMF FM decyzji o wystąpieniu z Platformy Obywatelskiej na temat przyjęcia polityka na swoje listy wypowiedział się jeden z liderów PSL. "Gdyby ode mnie zależało, to wziąłbym go na nasze listy" – powiedział w Rozmowie w południe w RMF FM poseł ludowców i wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski.
źródło: https://www.rmf24.pl/polityka/news-wezma-sonika-na-swoje-listy-jest-pierwsza-deklaracja,nId,6766795

