Z zajęć jogi mogą już korzystać pacjenci oddziału rehabilitacji kardiologicznej w Szpitalu Miejskim nr 4 w Gliwicach. Kilka tygodni wcześniej szpital zaoferował im zajęcia tai chi. To wszystko ma pomóc osobom po zawale wrócić do zdrowia i dobrej formy.
źródło: https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-joga-dla-pacjentow-w-gliwickim-szpitalu,nId,6766690

