Pozostałe 72-letni mężczyzna wpadł do stawu. Uratowano go w środku nocy By admin 9 maja, 2023 [Głosów: 0 Average: 0/5]Rodzina uratowała w środku nocy 72-letniego mężczyznę z Witkowic (pow. oświęcimski), który wpadł do stawu. Wyciągnięto go z wody i w stanie nieprzytomnym został zabrany do szpitala. źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/krakow/news-72-letni-mezczyzna-wpadl-do-stawu-uratowano-go-w-srodku-nocy,nId,6766610