Od środy stołeczna ulica Lazurowa będzie jednokierunkowa

Od środy stołeczna ulica Lazurowa będzie jednokierunkowa
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Od środy stołeczna ulica Lazurowa będzie jednokierunkowaNa Bemowie trwa przebudowa ul. Lazurowej na odcinku od ul. Górczewskiej do al. Obrońców Grodna. W środę, 10 maja, zostanie tam wprowadzony ruch jednokierunkowy – od ul. Górczewskiej w stronę trasy S8. Dla kierowców wyznaczone zostały objazdy, autobusy zmienią trasy.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/warszawa/news-od-srody-stoleczna-ulica-lazurowa-bedzie-jednokierunkowa,nId,6766478

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *