XVIII-wieczne freski pokrywające sklepienie Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Poznania zostały odnowione – podał w poniedziałek poznański magistrat. Pierwsze malowidła na suficie pomieszczenia odkryto w 2018 r., a w styczniu ub. roku rozpoczęto renowację dekoracji.
Odnowiono XVIII-wieczne freski na sklepieniu Sali Sesyjnej poznańskiego urzędu miasta

