Protest w Dorohusku. Przewoźnicy: Bez przywrócenia pozwoleń zbankrutujemy

Protest w Dorohusku. Przewoźnicy: Bez przywrócenia pozwoleń zbankrutujemy
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Protest w Dorohusku. Przewoźnicy: Bez przywrócenia pozwoleń zbankrutujemyPolscy przewoźnicy kolejny dzień protestują przed przejściem granicznym w Dorohusku. Domagają się przywrócenia obowiązkowych zezwoleń na przewozy towarowe dla ukraińskich przedsiębiorców. Bez tego zbankrutujemy – twierdzą.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/lublin/news-protest-w-dorohusku-przewoznicy-bez-przywrocenia-pozwolen-zb,nId,6764558

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *