Polscy przewoźnicy kolejny dzień protestują przed przejściem granicznym w Dorohusku. Domagają się przywrócenia obowiązkowych zezwoleń na przewozy towarowe dla ukraińskich przedsiębiorców. Bez tego zbankrutujemy – twierdzą.
Protest w Dorohusku. Przewoźnicy: Bez przywrócenia pozwoleń zbankrutujemy

