Nieszczepiony na Covid-19 numer 1 światowego tenisa, Novak Djoković, stara się o "specjalne pozwolenie" na wjazd do Stanów Zjednoczonych, aby zagrać w nadchodzących turniejach. W USA do 10 kwietnia obowiązują obostrzenia covidowe.
Djoković kombinuje, jak wjechać do USA bez szczepienia

