Ruszył nabór na kolejną edycję Programu Staży Studenckich w Urzędzie Miasta Poznania. Chętni mogą wysłać zgłoszenia do 5 marca. Staże będą realizowane od kwietnia do końca lipca. Na chętnych czekają 92 miejsca.
Wiosenne staże w poznańskim magistracie. Studenci mogą już składać wnioski

