Replika poloneza wykonana przez entuzjastów motoryzacji ze Stowarzyszenia FSO Pomorze przyjechała do Szczecina z Gdańska. Budowa pojazdu z przerwami zajęła ponad trzy lata – podaje portal gs24.pl.
Wyjątkowy auto w szczecińskim muzeum. To dzieło miłośników motoryzacji

