Strzelanina w centrum Krakowa. Jest areszt dla 35-latka

Strzelanina w centrum Krakowa. Jest areszt dla 35-latka
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Strzelanina w centrum Krakowa. Jest areszt dla 35-latkaKrakowski sąd rejonowy postanowił zastosować wobec Dawida Ż. tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące – poinformował Sąd Okręgowy w Krakowie. Mężczyzna jest podejrzany o strzelanie w kierunku dwóch osób w barze w centrum Krakowa. Do zdarzenia doszło w czwartek. Przypomnijmy, że zginęła jedna osoba, a druga została ranna.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/krakow/news-strzelanina-w-centrum-krakowa-jest-areszt-dla-35-latka,nId,6591505

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *