„Miał dusić chłopca kablem”. Podejrzany 30-latek trafił do aresztu

„Miał dusić chłopca kablem”. Podejrzany 30-latek trafił do aresztu
[Głosów: 0   Average: 0/5]

"Miał dusić chłopca kablem". Podejrzany 30-latek trafił do aresztu​Do aresztu trafił 30-latek podejrzany o usiłowanie zabójstwa ucznia jednej z podstawówek w Radomiu. Mężczyzna podszedł do niego i zacisnął mu przewód elektryczny na szyi. Nastolatkowi udało się wyswobodzić – poinformowała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Radomiu Agnieszka Borkowska.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/warszawa/news-mial-dusic-chlopca-kablem-podejrzany-30-latek-trafil-do-ares,nId,6591466

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *