Duda skierował ustawę o Sądzie Najwyższym do TK. Ziobro komentuje

Duda skierował ustawę o Sądzie Najwyższym do TK. Ziobro komentuje
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Duda skierował ustawę o Sądzie Najwyższym do TK. Ziobro komentuje "Dobrze, że prezydent zamiast podpisać nowelizację ustawy o Sądzie Najwyższym zdecydował się odesłać ją do Trybunału Konstytucyjnego. Apelowaliśmy o weto, ale zwrócenie się do Trybunału Konstytucyjnego to na pewno lepsza decyzja niż podpisanie tej noweli" – ocenił szef Ministerstwa Sprawiedliwości, prokurator generalny i prezes Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro.

źródło: https://www.rmf24.pl/polityka/news-duda-skierowal-ustawe-o-sadzie-najwyzszym-do-tk-ziobro-komen,nId,6591464

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *