Pozostałe Pijany woźnica wracał z kuligu. Miał 1,5 promila By admin 10 lutego, 2023 [Głosów: 0 Average: 0/5]Tatrzańscy policjanci zatrzymali pijanego woźnicę, który wracał z kuligu. Jak się okazało, mężczyzna miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Został ukarany mandatem. źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/zakopane/news-pijany-woznica-wracal-z-kuligu-mial-1-5-promila,nId,6589689