Para postanowiła odebrać swojego znajomego ze szpitala w Ełku. Najpierw mężczyzna, kierując autem uderzył, w przyszpitalne ogrodzenie. Potem za kierownicę wsiadła jego pasażerka i kierowała samochodem podczas wypychania auta na parking. Jak się okazało, oboje byli nietrzeźwi.
Chcieli odebrać znajomego ze szpitala. Wjechali w ogrodzenie, byli pijani

