Chcieli odebrać znajomego ze szpitala. Wjechali w ogrodzenie, byli pijani

Chcieli odebrać znajomego ze szpitala. Wjechali w ogrodzenie, byli pijani
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Chcieli odebrać znajomego ze szpitala. Wjechali w ogrodzenie, byli pijaniPara postanowiła odebrać swojego znajomego ze szpitala w Ełku. Najpierw mężczyzna, kierując autem uderzył, w przyszpitalne ogrodzenie. Potem za kierownicę wsiadła jego pasażerka i kierowała samochodem podczas wypychania auta na parking. Jak się okazało, oboje byli nietrzeźwi.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/olsztyn/news-chcieli-odebrac-znajomego-ze-szpitala-wjechali-w-ogrodzenie-,nId,6589665

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *