Do wypadku polskiego autokaru doszło w Niemczech na autostradzie A2 koło miejscowości Hohe Börde – to Saksonia Anhalt – 10 kilometrów za Magdeburgiem w stronę Hannoweru. Autokar leży w rowie. Na miejscu jest wiele karetek i radiowozów. Jak podają niemieckie media, są poszkodowani. Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane.
źródło: https://www.rmf24.pl/fakty/news-wypadek-polskiego-autokaru-w-niemczech-sa-ranni,nId,6589164

