Rafako ogłosiło, że rezygnuje z zamiaru złożenia wniosku o upadłość. Jak podała spółka, powodem są uzgodnienia zawarte z Tauronem o dalszych krokach w sprawie jednego z bloków w Elektrowni Jaworzno III.
źródło: https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-rafako-rezygnuje-z-wniosku-o-ogloszenie-upadlosci,nId,6587340

