Na pokładzie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego goprowcy ewakuowali z Babiej Góry turystę, który podczas wędrówki doznał urazu nogi – poinformowali w czwartek wieczorem ratownicy Grupy Beskidzkiej GOPR. To kolejna tego rodzaju interwencja goprowców w minionych dniach.
Akcja goprowców na Babiej Górze. Ewakuowano rannego turystę

