Po półgodzinnej akcji strażacy w Iławie odnaleźli w rzece Iławce jednego z dwóch ośmiolatków, pod którymi załamał się lód. Chłopiec jest nieprzytomny, trafił do szpitala. Drugiemu dziecku o własnych siłach udało się wydostać na brzeg.
Lód załamał się pod dziećmi. Do rzeki wpadło dwóch ośmiolatków

