Lód załamał się pod dziećmi. Do rzeki wpadło dwóch ośmiolatków

Lód załamał się pod dziećmi. Do rzeki wpadło dwóch ośmiolatków
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Lód załamał się pod dziećmi. Do rzeki wpadło dwóch ośmiolatkówPo półgodzinnej akcji strażacy w Iławie odnaleźli w rzece Iławce jednego z dwóch ośmiolatków, pod którymi załamał się lód. Chłopiec jest nieprzytomny, trafił do szpitala. Drugiemu dziecku o własnych siłach udało się wydostać na brzeg.

źródło: https://www.rmf24.pl/regiony/olsztyn/news-lod-zalamal-sie-pod-dziecmi-do-rzeki-wpadlo-dwoch-osmiolatko,nId,6587718

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *